خدمات پس از فروش: 09022773470

rosa

Rosa

تشک دروم مدل روسا

پارچه گرد بافت صد درصد کتان الیاف طبیعی ضد حساسیت و ضد باکتری

لایه ضد حساسیت از جنس پلی استر 400 گرمی

اسفنج 10 میلی گرمی

اسپانباند 40 میلی گرمی

پد و فوم هوشمند در دو طرف

کاهش خرناس و خروپف هنگام خواب پوشش دهی کامل ستون فقرات و گودی کمر

دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع ایجاد گردش هوایی در اطراف تشک و اکسیژن رسانی بیشتر

کنترل دما در سطح تشک به کمک ساختار حلزونی پارچه بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن

فنر میکرو 2.2 میلیمتری با کربنات بالا میکروسل

ساپورت فنرها با فوم دانسیته 20

لایه ترمو فلت لمینیت شده با فشردگی 2000 گرم جهت تقسیم وزن و فشار

تقویت دیواره تشک با اسفنج با دانسیته 20 کیلوگرمی

دارای کپسولهای تهویه هوا

خاصیت تابستانه زمستانه

ارتفاع 36  سانتی متر
نوع دابل استایل دارای پد هوشمند HR
گارانتی 5 سال
وارانتی 1 سال

توضیحات تکمیلی تشک روسا

تشک طبی فنری روسا از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

تشک طبی فنری روسا از نوع تمام طبی ارتوپدیک می باشد، که هسته مرکزی آن، از نوع فنر پاکتی منفصل میکرو است. این نوع از تشک ها را به لحاظ فنی تشک هیبریدی می گویند که از ترکیب مزایای تشک های فنری و فوم های هوشمند برای ایجاد خوابی راحت و در عین حال پشتیبانی کننده سلامتی بدن استفاده می کند

مزیت فنر پاکتی منفصل

تفاوت اصلی فنر پاکتی منفصل میکرو با فنر متصل در ساختار و نحوه چیدمان فنرها در کنار یکدیگر می باشد بدین گونه که در فنر پاکتی منفصل هر فنر به صورت مستقل عمل می کند و به فنرهای اطراف خود هیچگونه وابستگی ندارد. این نحوه عملکرد باعث میشود که تشک طبی روسا  به بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن شخص برسد و فشار را در ستون فقرات و مهره های گردن به صفر نزدیک کند. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

این محصول به دلیل ایزوله کردن حرکت های روی تشک و همچنین خاصیت پاسخگویی مناسب در برابر فشار، بستر خوابی مناسب برای زوجین فراهم می نماید. در تشک روسا حرکات یکی از زوج ها خواب دیگری را مختل نمی کند

از دیگر ویژگی های تشک طبی فنری روسا می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح زیرین تشک طبی فنری روسا با فوم دورا کامفورت به ضخامت 6 سانتیمتر و سطح بالایی آن با فوم هوشمند HR به ضخامت 6 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.

ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی فنری روسا چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟

مهمترین ویژگی تشک دروم مدل روسا دارا بودن 2 پد ژله ای hr به عنوان یک روش درمانی جایگزین است. نحوه عملکرد این پد به گونه ای است که با پوشش دهی کامل ستون فقرات و گودی کمر فشار را از ستون فقرات حذف کرده و با ایجاد گردش هوایی در اطراف تشک باعث رسیدن اکسیژن بیشتر به سیستم تنفسی می گردد که این فرایند مهمترین عامل کاهش خرناس و خروپف در تشک طبی روسا در هنگام خواب است.

امتیاز پد هوشمند ژله ای نسبت به فوم های قدیمی در این است که امکان جریان هوا را درون بستر خواب فراهم می کند و از گرم شدن بیش از اندازه محیط خواب جلوگیری می کند. فوم های معمولی بدلیل جنس فشرده ای که دارند شخص را کاملا در آغوش می گیرند و با جذب گرمای بدن فرد را بیشتر احاطه می کنند به طوری که گرما درون بستر خواب حفظ شده و خواب شخص را مختل می کند. این مشکلات در فوم های هوشمند ژله ای رفع شده است. به این ترتیب تشک روسا می تواند خوابی بدون اختلال و دلچسب برای شما تامین کند.