خدمات پس از فروش: 09022773470

victor

Victor

تشک دروم مدل ویکتور

ارتوپدیک بدون فنر

دارای قابلیت دو طرفه بودن hard و soft

پارچه 1300 گرم تمام کتان آنتي استرس Anti-stress ، آنتي باکتريال Anti-bacterial ، آنتي آلرژي Anti-allergy ، تکنولوژی  مایرز   Mayers technology.

الياف نانو تکنولوژي Nano technology اور کول  Over Cool  با گراماژ 400 جهت خنک نگهداشتن بدن در هنگام خواب.

لایه مواج در دو طرف تشک ایجاد شده با تکنولوژی 3D Computer Numerical Control دابل استایلDouble style .

لایه مقاومت مستقیم جهت بالانس وزن Weight balance  متناسب با اندام و وزن شما.

اسفنج اسپرینگ Spring Sponge ( شبیه سازی عملکرد فنر با طراحی ویژه بر روی اسفنج پلیمری Polymeric sponge با تکنولوژی سه بعدی Three-dimensional) .

فوم لاتکس به عنوان هسته مرکزی تشک.

لایه با برش افقی و عمودی فوم تمپ اکتيو Temp Active.

پوشش هفت ناحیه ای ضد کمردرد

خاصیت گردش هوا تابستانه و زمستانه

تشک دروم مدل ویکتور

ارتفاع 35 سانتی متر
نوع دابل استایل ارگونومیک
گارانتی 6 سال
وارانتی 1 سال

توضیحات تکمیلی تشک ویکتور

خواص فوم لا تکس

راحتی فوق العاده: یک تشک لاتکس راحتی فوق العاده ای را برای کسی که روی آن می خوابد فراهم می‎کند. زمانی که شما برای اولین بار روی این نوع تشک می خوابید حس می کنید در آغوشی نرم و حمایت گر فرو رفته اید.

تسکین دهنده درد: تشک لاتکس برای کسانی که از درد کمر و مفاصل رنج می برند انتخابی ایده آل است. بسیاری از متخصصان سلامت از قبیل استئوپات ها، فیزیوتراپیست ها، و کایروپراکتورها به مراجعه کنندگان خود استفاده از تشک های لاتکس را توصیه می کنند.

جهت دهی طبیعی به ستون فقرات: در حالی که بخش های سنگین تر بدن همچون شانه ها و لگن ها در لاتکس فرو می روند، بخش های سبک تر بدن پوشش داده شده و پشتیبانی می شوند.

کاملا طبیعی: لاتکس ماده ای کاملا طبیعی است که از شیره درخت کائوچو گرفته می شود.

مقاومت طبیعی در برابر کنه ها و قارچ ها: لاتکس بدون نیاز به هرگونه افزودنی شیمیایی در برابر کنه ها و قارچ ها مقاوم بوده و محیط خوابی بهداشتی و سالم برای فرد فراهم می کند.بطور طبیعی عاری از هر گونه ماده آلرژی زا است. از آنجایی که بسیاری از حساسیت های آلرژیک بدن در واقع واکنشی هستند در برابر پروتئین هایی که توسط کنه ها و قارچ ها تولید می شوند، تشک لاتکس به دلیل مقاومت در برابر کنه و قارچ عاری از مواد آلرژی زا می باشد.

عدم استفاده از فلزات در ساختار تشک لاتکس باعث می شود که رادیاسون های الکترومغناطیسی را تقویت نکند. این ویژگی لاتکس بین کسانی که به امنیت خوابشان اهمیت می دهند بسیار محبوب است.

چرخش هوای عالی: ساختار سلولی باز لاتکس باعث می شود که هوا به راحتی بتواند در درون تشک جریان پیدا کند و به این ترتیب بستر خوابی خنک در طول خواب شبانه فراهم می شود.

حرکت را به قسمت های دیگر تشک انتقال نمی دهد: این ویژگی بخصوص برای زوج اهمیت زیادی دارد چرا که در غیر اینصورت حرکت کردن یکی از زوجین در نیمه های شب موجب تکان خوردن دیگری و به هم خوردن خواب او می شود.

دوام بسیار بالا: تشک لاتکس نسبت به انواع دیگر تشک ها عمر مفید بیشتری دارد و به سادگی خواص خود را از دست نمی دهد.

ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی ویکتور چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟

از مهمترین ویژگی فوم هوشمند در تشک طبی ویکتور می توان به کاهش کوفتگی و درد عضلات و نیز ایجاد گردش خون مناسب با آناتومی بدن اشاره کرد. نحوه عملکرد این فوم به گونه ای است که حالت ارتجاعی تشک ویکتور را صفر کرده و فشار را به کلی از ستون فقرات حذف می کند. این سیستم به عنوان یک روش درمانی جایگزین می باشد به طوری که با افزایش هورمون ملاتونین (هورمون خواب) و نیز کاهش هورمون کورتیزول (هورمون استرس)، کمک به طولانی تر کردن مدت خواب عمیق و کاهش زمان به خواب رفتن شخص می نماید.

با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی دروم تمام توان خود را بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (آنتی الکترو – پلاس) یکی از این موارد می باشد.