خدمات پس از فروش: 09022773470

valter

Valter

تشک دروم مدل والتر

پارچه گرد بافت صددرصد کتان الیاف طبیعی ضد حساسیت و ضد باکتری

لایه ضد حساسیت از جنس پلی استر 400 گرمی

اسفنج 10 میلیگرمی

اسپانباند 30 میلیگرمی پد هوشمند HR

لایه اسفنج با دانسیته 30 کیلو گرمی ویژه

فنر متصل 2.2 میلیمتری با کربنات بالا

لایه ترموفلت محافظ با فشردگی 2000 گرمی برای تقسیم فشار

تقویت دیواره تشک با اسفنج با دانسیته 17 کیلوگرمی

دارای کپسولهای تهویه هوا

تشک دروم مدل والتر

ارتفاع 30  سانتی متر
نوع طبی فنری نرم
گارانتی 5 سال

توضیحات تکمیلی تشک والتر

تشک دروم مدل والتر

استفاده از عصاره و الیاف الوئه ورا جهت تنفس راحت.

کاهش خرناس و خروپوف هنگام خواب.

داری پد کامفورت جهت تقسیم وزن و فشار و پر کردن قوس کمر و گردن.

مزایای پد ژله ای پدهای ژله ای هم راحتی و هم دوام خیلی بالایی دارندجلوی جریان هوا را نمی گیرند (مموری فوم های قدیمی اجازه عبور هوا را نمی دادند)فشار را از روی بدن بر می دارد، از تعادل بدن پشتیبانی می کنند، ستون فقرات را در حالت مناسبی قرار می دهند.

مزایای پارچه آلوورا : شادابی و طراوت پوست، جوانسازی پوست در طول خواب. گیاه شگفت انگیز طبیعت، آلوورا ، توسط تمدن های باستانی هزاران سال پیش مورد استفاده بوده است. محدوده مصرف آن از آرامش بخشی به پوست تا جوان سازی سلول های آن تنوع داشته است. همچنین این گیاه به عنوان یکی از اسرار زیبایی کلئوپاترا در سطح جهان شناخته می شود. گیاه آلوورا بطور گسترده ای برای قابلیت تجدید سلول های پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست شناخته می شود. داستان و ویژگی های تاریخی آلوورا با تشک طبی فنری والتر اکنون در زندگی روزمره قابل استفاده است. این گیاه جادویی با پارچه تشک طبی فنری والتر تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد.

تشک طبی فنری والتر از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

تشک طبی فنری والتر از نوع ارتوپدیک می باشد، در هسته مرکزی آن فنر میکروسل متصل، جایگزین فنر متصل گردیده است. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

از دیگر ویژگی تشک طبی فنری والتر  می توان به لایه ترموفلت ۲۰۰۰ گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح آن با فوم دورا به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت با تشک طبی فنری والتر  میسر گردد.

مهمترین ویژگی تشک دروم مدل والتر، دارا بودن پد ژله ای کامفورت به عنوان یک روش درمانی جایگزین است. نحوه عملکرد این پد به گونه ای است که با پوشش دهی کامل ستون فقرات و گودی کمر فشار را از ستون فقرات حذف کرده و با ایجاد گردش هوای در اطراف تشک باعث رسیدن اکسیژن بیشتر به سیستم تنفسی می گردد که این فرایند مهمترین عامل کاهش خرناس و خروپف در هنگام خواب است.