خدمات پس از فروش: 09022773470

مدیکال

Medical

تشک دروم مدل مدیکال

تمام طبی سفت و فشرده و بدون فنر

به کارگیری تاروپود لینن در بافت پارچه جهت کنترل دما و ایجاد خنکی جذب و انتقال رطوبت به خارج از تشک

دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع

پارچه گردبافت تمام کتان آنتي باکتريال و ضد حساسيت

لايه ضد حساسيت از جنس پلیستر جهت تسریع گردش هوا  POY لایه 400 گرمی

اسپان باند 40 گرمي

ساپورت کامفورت و ریباند ویژه

فوم اسپشيال مديکال دانسیته 80

پوشش ضد کمردرد

 

ارتفاع 25  سانتی متر
نوع طبی
گارانتی  5 سال
وارانتی 1 سال

توضیحات تکمیلی تشک مدیکال

تشک دروم مدل مدیکال از نوع تمام طبی سفت و فشرده می باشد، این مدل بدون فنر بوده و در هسته مرکزی آن، پلاستو فوم فشرده جایگزین فنر گردیده است. فوم فشرده تشک آن را برای شرایط خاصی که افراد دچار آسیب های جسمی شده اند به تشکی ایده آل تبدیل می کند. این شرایط خاص زمانی است که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود برای مدتی معین روی تشکی کاملا سفت بخوابد و از خوابیدن روی تشک های نرم پرهیز کند.

از دیگر ویژگی های تشک دروم مدل مدیکال می توان به لایه ترموفلت 1400 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح تشک طبی مدیکال با فوم ویژه HR به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.

با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی دروم تمام توان خود را در تولید تشک طبی مدیکال بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (Linen & Silk) یکی از این موارد میباشد.

پارچه ویژه مدیکال

ابریشم و صنعت ابریشم در جهان برای صدها سال دارای ارزش بوده است. در حقیقت ابریشم جایگاه طمع برانگیزی درتجارت در طول تاریخ از دوران قبل از مسیح داشته است و نام خود را به یک جاده تجاری کشیده شده از چین در مسیری طولانی تا اروپا از طریق آناتولی داده است. دروم که همیشه در جستجو برای ایده های هوشیارانه سلامتی است، محصول دیگری را برای لذت و خنکی شب های داغ تابستان با نام تشک مدیکال ارائه کرده است.

ما کتان را که یکی از قدیمی ترین پارچه های نساجی شناخته شده است به کار گرفته ایم تا خدمتی نوین ارائه کرده باشیم. لینن راه حلی ایده آل برای مشکلات خواب ناشی از داغی متاثر از گرمای بدن است. لینن با اثر خنک کنندگی خود آسایش خواب را حداکثر می کند!

دروم، تکنولوژی روز دنیا را به خدمت گرفته تا با ترکیب خواص ابریشم و کتان در یک پارچه مزایای این دو نوع الیاف طبیعی را در یک تشک جمع کرده و به مشتریان برند دروم عرضه نمایند.

مزایای این ترکیب شگفت انگیز:جذب و انتقال رطوبت (که بخصوص برای افرادی که دچار آسیب شده و سخت حرکت می کنند اهمیت ویژه ای دارد)قابلیت تنفسی خوب (باعث خنک شدن بستر خواب میشود)ضد آلرژی (حاوی مواد آلرژی زا نمی باشد)