خدمات پس از فروش: 09022773470

teresia

Teresia

تشک دروم مدل ترسیا تمام طبی فول ارتوپدیک و بدون فنر

پارچه آنتی استرس . آنتی آلرژی و ضد باکتری با تکنولوژی نانو

لاتکس فوم اسپشیال ارتوپدیک

مولتی پد فوم ورفلکس

پد هوشمند HR

فوم دوراپدیک جهت پشتیبانی ویژه از ستون فقرات و مفاصل

افزایش هورمون ملاتونین و کاهش هورمون کورتیزول محافظت طبیعی فوق العاده ای در برابر باکتری ها

پخش طبیعی یون های منفی در محیط خواب و ایجاد خاصیت درمانی

ایجاد سد مغناطیسی در برابر تشعشعات موبایل برای خواب سالم

استفاده از مموری فوم جهت حالت پذیری و کاهش کوفتگی

این محصول دارای ضخامت ۳۸ سانتیمتر می باشد

تشک دروم مدل ترسیا

ارتفاع 38  سانتی متر
نوع تمام طبی فول ارتوپدیک و بدون فنر
گارانتی 6 سال
وارانتی 1 سال

توضیحات تکمیلی تشک ترسیا

تشک طبی ترسیا از نوع تمام طبی فول ارتوپدیک می باشد، که در آن سیستم فنر در هسته مرکزی به طور کل حذف شده و سیستم فوم فشرده دوراپدیک جایگزین فنر گردیده است. این سیستم پشتیبانی ویژه ای از ستون فقرات و مفاصل ایجاد می کند و از آسیب های ناشی از قرار گرفتن ستون فقرات در راستای نامناسب جلوگیری می کند.

فوم هوشمند سفت

نحوه عملکرد این فوم به گونه ای است که حالت ارتجاعی تشک را صفر کرده و فشار را به کلی از ستون فقرات حذف می کند. این سیستم به عنوان یک روش درمانی جایگزین می باشد به طوری که با افزایش هورمون ملاتونین (هورمون خواب) و نیز کاهش هورمون کورتیزول (هورمون استرس) ، کمک به طولانی تر کردن مدت خواب عمیق و کاهش زمان به خواب رفتن شخص در تشک طبی ترسیا (Teresia) می نماید.

از دیگر ویژگی تشک طبی ترسیا می توان به لایه ترموفلت 3000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد.

در تشک طبی ترسیا پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح زیرین تشک با فوم هوشمند سفت (مموری فوم) به ضخامت ۸ سانتیمتر و سطح بالایی آن با فوم هوشمند سفت (مموری فوم) به ضخامت ۱۰سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد. فوم هوشمند (مموری فوم) با ماده ای که دانسیته و چگالی آن بالا می باشد به نام فوم پلی یورتان تولید می شود که تجهیزات پزشکی و صنعت تشک خواب از آن برای تولید تشک های طبی بهره فراوان می برند.

فوم پلی یورتان دسته ای از مواد می باشند که رفتاری میان دو خاصیت ویسکوز بودن و کشسان بودن از خود نشان می دهند. این نوع فوم ها در واکنش به حرارت بدن و فشار وارد شده واکنش نشان داده و کمتر از چند دقیقه حالت و قالب بدن را به خود می گیرند. از این رو به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود. از مهمترین ویژگی آن که در تشک ترسیا  به کار گرفته شده است می توان به کاهش کوفتگی و درد عضلات و نیز ایجاد گردش خون مناسب با آناتومی بدن اشاره کرد.