خدمات پس از فروش: 09022773470

elsa

Elsa

تشک دروم مدل السا

پارچه گرد بافت صددرصد کتان الیاف طبیعی ضد حساسیت و ضد باکتری

لایه ضد حساسیت از کتان

لایه اسفنج 10 میلیگرمی

لایه اسپانباند 30 میلیگرمی

لایه اسفنج با دانسیته 30 کیلو گرمی ویژه

فنر متصل 2.2 میلیمتری با کربنات بالا

لایه ترموفلت محافظ با فشردگی 2000 گرمی برای تقسیم فشار

تقویت دیواره تشک با اسفنج با دانسیته 17 کیلوگرمی

دارای کپسولهای تهویه هوا

تشک دروم مدل السا

ارتفاع 28  سانتی متر
نوع طبی فنری نرم
گارانتی 3 سال

توضیحات تکمیلی تشک السا

طبی فنری متصل و نرم فنر متصل به قطر مفتول 2/2 میلیمتر

دارای عصاره آلوئه ورا جهت تجدید سلول های مرده پوست مرطوب ماندن پوست در طول شب به کمک تکنولوژی میکروکپسول پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک به کمک لایه ترموفلت

دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع

تشک طبی فنری السا از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

تشک طبی فنری السا از نوع تشک های نرم می باشد که هسته مرکزی آن از نوع فنر متصل تزریق شده با نوعی فوم می باشد؛ که این فوم علاوه بر ایجاد خاصیت طبی، تأثیر بسزایی در کاهش حالت ارتجاعی تشک نیز دارد به نحوی که با پوشش فضای خالی مابین فنرها از ارتجاع غیر استاندارد فنر جلوگیری می کند و انتقال حرکت از یک سمت تشک به سمت دیگر آن را نیز کاهش می دهد. این تشک نه بیش از اندازه نرم است که موجب آسیب به بدن شود و نه به اندازه تشک های تمام فوم سفت می باشد. افرادی که تشک های نرم تر را ترجیح می دهند می توانند بدون قرار گرفتن در معرض آسیب های ناشی از نرمی تشک از این محصول استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

از دیگر ویژگی های تشک طبی فنری السا می توان به لایه ترموفلت اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. این لایه پشتیبانی لازم از قسمت های پر فشار بدن نظیر لگن ها و شانه ها را فراهم می کند و به این ترتیب بدن شخص را از آسیب های احتمالی ناشی از فشارهای وارده در هنگام خواب محافظت می کند.

پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح تشک طبی فنری السا با فوم سرد ویژه به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.