تولید تشک دروم  با تکنولوژی روز دنیا و با طراحی مدرن برای شما عزیران تولید میشود .

استفاده از متریال درجه یک و با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی و علوم روز دنیا 

تشک دروم :

با تلاش مهندسین پزشکی و همکاری اساتید دانشگاهی تلاش کرده ایم محصولی سازگار با محیط زیست و اناتمی بدن شما عزیزان تولید نماییم .

پارچه ژاکارد تشک .

پارچه ژاکارد را می توان تمام شمول ترین پارچه در صنعت کالای خواب معرفی کرد. این امر به علت قیمت مناسب (تنوع قیمتی از ارزان تا گران) و تنوع طرحی زیاد می باشد. ژاکارد استفاده بسیار زیادی در تشک ها دارد.

پارچه ژاکارد انواع مات و براق دارد و نوع بافت طرح روی پارچه به گونه ای است که می توان طرح برجسته لوگوی شرکت تولید کننده محصول را نیز روی این پارچه طراحی کرد.

انواع پارچه تشک:

پارچه نخی تشک.

درصد بسیار زیادی از تاروپود پارچه های نخی را نخ تشکیل داده است. این پارچه ها بیشتر برای روکشی که با بدن ارتباط دارند استفاده می شوند. این پارچه ها دارای تنوع طرحی بسیار زیاد و همچنین موارد استفاده بسیار هستند. پارچه تمام نخ در رنگ و طرح مختلفی وجود دارد. این پارچه ها معمولا برای روکش تشک های زمینی به صورت کیسه ای و زیپ دار تهیه می شوند و برای روکش تشک های تخت به صورت کش دار و دیواره دار برای آنکارد روی تشک دوخته می شوند.

پارچه سوزنی .

نام های متداول این نوع پارچه اسپان باند، نانوون(non woven)و سوزنی می باشد. این نوع پارچه با متدی متفاوت از پارچه های معمولی تولید می شوند. در حقیقت پارچه های نان وون می توانند به سه روش مکانیکی، شیمیایی یا حرارتی تولید شوند . همانند پارچه های بافته شده، پارچه های نان وون نیز از الیاف تولید می شوند اما مانند پارچه های معمول تاروپودی از الیاف انواع نخ تهیه نشده اند ، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده اند و با روش خاصی تولید می شوند به جای اینکه در هم بافته شوند، هم پوشانی دارند.

پارچه نخی سوزنی نسبت به پارچه ژاکارد دارای درصد نخ بیشتر و اصطلاحا دارای تنفس بیشتر است. جابجایی هوا در پارچه، بیشتر از پارچه ژاکارد می باشد. این پارچه از لحاظ تنوع طرح مانند ژاکارد دارای طرح های زیادی است و تمام عملیات صنعتی که می توان روی پارچه ژاکارد انجام داد، روی این نوع پارچه هم قابل انجام می باشد . وجه مشترک این پارچه با پارچه ژاکارد طول عمر یکسان آنها و تفاوت آنها در استفاده نخ و لطافت بیشتر نسبت به ژاکارد بوده که باعث تنفس بیشتر پارچه می شود و باعث تعرق کمتر سطح تشک نخی سوزنی نسبت به پارچه ژاکارد می شود .

تولید تشک دروم 

خواب و رویایی شیرین با تشک دروم