تشک بد و خواب بد مهمترین عامل برای شروع یک روز خوب، خواب راحت در طول شبانه روز است.

مجموعه پژوهشی BSC امریکا (Better Sleep Council)  بر روی خواب و تاثیرات آن را بررسی کرده است.

بر اساس این مطالعه 26 درصد از زنان نسبت به 16 درصد از مردان در طول هفته مشکل خوابیدن را گزارش داده اند.19 درصد از افراد بین 45 تا 64 سال اعتراف میکنند که به خاطر استرس، چند شب استراحت مناسبی نداشته اند.

پژوهش انجام شده بر روی میلیون ها نفر جهت بررسی عواقب خواب ضعیف در شبانه روز،  استرس بالا ، افزایش اشتباهات ، مشکل در تمرکز در طی روز میباشد و تاثیر مستقیم در انجام شغل محوله به شما دارد.

تشک خوشخواب شما به معنای واقعی پایه اصلی برای خواب شماست. تهیه یک تشک خوشخواب مناسب، یک نوع سرمایه گذاری  و تعهد برای آرامش و آسایش شماست.

در کنار تهیه یک تشک خوشخواب و بالش راحت جهت استراحت، به چند نکته ساده نیز توجه نمایید:

محیطی مناسب برای خواب ایجاد کنید که تاریک ، ساکت ، راحت و خنک باشد. از اتاق خواب خود فقط برای استراحت استفاده کنید.

بهتر است وسایل محیط کار ، رایانه و تلویزیون را از محیط خواب خارج کنید. حداقل دو تا سه ساعت قبل از خواب،  غذا را بخورید. از الکل ، نیکوتین (به عنوان مثال ، سیگار ، محصولات تنباکو) و کافئین (به عنوان مثال ، قهوه ، چای ، نوشابه ، شکلات) نزدیک به زمان خواب خودداری کنید. اینها می تواند به خواب ضعیف منجر شود ، شما را بیدار نگه دارد یا خواب را در طول شب مختل کند.

تشک دروم با طراحی و تولید انواع تشکهای خوشخواب استاندارد، همگام همیشگی شما جهت ارائه کالای خوابی متفاوت برای شما عزیزان میباشد و خواب و رویایی شیرین را به شما هدیه میکند.