تسکین درد در تشک دروم اگر شما از نظر جسمی فعال هستید.

اهمیت استراحت در شب را خوب درک می کنید.

دویدن و دوچرخه سواری و شنا و یا بلند کردن وزنه ، و یا هرگونه فعالیتی که باعث منقبض شدن عضلات شما شود، ممکن است در نواحی مختلف ایجاد درد کند.

بهترین تشک برای دیسک کمر

پزشکان بر این باورند که تنها یک نوع تشک خاص نیست که تشک مخصوص دیسک کمر باشد. بنابراین بهتر است که از سلیقه و احساس راحتی خودتان برای راهنمایی و انتخاب بهترین تشک برای کمردرد استفاده کنید.

تشک مناسب برای گودی کمر

تشک مناسب باید ستون فقرات و گودی کمر شما را در راستای مناسب نگه دارد. هر چند که وضعیت بدنی مناسب در هنگام خواب مهم است، احتملا شما در هنگام خواب متوجه وضعیت خود نیستید. بافت هایی که مفاصل کمر شما را حفظ می کنند (عضلات و رباط ها)، لازم است در هنگام خواب ریلکس شده و ترمیم شوند. اگر تشک بسیار سفت یا بسیار نرم باشد، از گودی کمر و گردن شما طوریکه لازم است حمایت نمی کند. آنچه که سفتی کافی (البته نه خیلی سفت) است، برای هر کسی فرق می کند: به طور مثال اگر لگن شما پهن است، یک سطحی که کمی نرم تر، مناسب تر است و شخصی که لگن باریک تری دارد، روی یک سطح سفت تر راحت تر است.

تسکین درد در تشک دروم

به همین دلیل است که صبح هنگام، افراد قد بلندتر به‌نظر می‌آیند و قسمتی از دلیل این که افراد مسن با افزایش سن، کوتاه‌تر می شوند. بنابراین علاوه برایجاد درد، وضعیت بد بدن می‌تواند از آب رسانی مجدد دیسک‌ها جلوگیری کند.

خواب و رویایی شیرین با تشک دروم