جریان هوا در تشکهای دروم دو قانون دما و جریان هوا در تشکهای خوشخواب به طور کلی فرد فقط به دو دلیل از خواب بیدار میشود.

آنهایی که از تشکهای خوشخوابی استفاده میکنند که با دمای طبیعی بدن سازگاری ندارند و یا به علت انتخاب نامناسب سفتی یا نرمی تشک، دچار خستگی یا درد در بدن خود میشوند.

در هر دور حالت مغز انسان فرمانی به بدن صادر میکند که موقعیت خود را تغییر دهید و اگر این اتفاق به اندازه کافی رخ ندهد، شما از خواب بیدار خواهید شد.
آنچه را که در هنگام انتخاب تشک به آن باید توجه داشته باشد این است که تشک خوشخواب مربوطه از لایه های تنفسی به منظور جلوگیری از تعریق تشکیل شده باشد،

لایه تنفسی

این لایه تنفسی استفاده شده در تشکهای دروم باعث به جریان افتادن هوا در تمام سطوح تشک شده و دمای بدن را تعدیل مینماید.
تشک دروم در تمامی محصولات خود از این لایه تنفسی جهت تعدیل دمای بدن استفاده کرده تا خواب و رویایی شیرین را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

در طراحی این محصولات توجه ویژه ای به موضوع آرامش در خواب شده است ،

یکی از مسائلی که باعث می شود تا شما خواب راحتی را تجربه نمایید وجود جریان هوا در تشک می باشد به این معنی که تشک شما بتواند هوای محیط را از خود عبور دهد

همین موضوع باعث می شود که در هر وضعیتی تشک شما به دمای محیطی که در آن قرار دارید برسد و هیچ گاه سردتر و یا گرمتر از محیط شما نخواهد بود.

گرم بودن تشک

گرم بودن تشک نسبت به محیط خواب شما باعث می شود تا حس بدی به شما القا شود مگر در وضعیت های خاصی مانند افرادی که پزشک به آنها توصیه نموده از کمپرس گرم استفاده کنند که راه حل برای این افراد استفاده از تشک های برقی و یا استفاده از کیسه های آب گرم می باشد.

بنابراین مهم است که تشک شما جریان هوا را از خود عبور دهد و یکی دیگر از دلایل مهم برای این موضوع این است که تشک شما اگر جریان هوا را از خود عبور ندهد به مرور زمان دچار بوی نامطبوع می شود که این موضوع به دلیل محبوس بودن تشک و فضای داخلی آن است.

جریان هوا در تشکهای دروم

خواب و رویایی شیرین با تشکهای دروم