تشک دروم مناسب برای کمردرد

سوالی که ممکن است برای خیلی از عزیزان پیش بیاید این است که تشک مناسب برای کمردرد چیست؟

تشک دروم مناسب برای کمردرد بیمارانی که کمردرد دارند خیلی نسبت به نوع تشکی که استفاده میکنند حساس هستند و این طبیعی است.

هر انسان حدود یک سوم از عمرش را بر روی تشک طی میکند پس اگر کمر درد دارد حتما انتخاب تشک مناسب برایش مهم است.

تحقیقات زیادی بر روی این موضوع که چه نوع تشکی برای کاهش کمردرد مناسب میباشد صورت گرفته است. آیا تشک های نرم بهتر هستند و یا تشکی که سفت و محکم باشد.

قانون کلی اینست که“بهترین تشک برای کاهش کمردرد در مورد هر فردی ممکن است متفاوت باشد. چند نوع تشک را امتحان کنید و آنرا که شما در آن راحت تر میخوابید و در حین خوابیدن در آن کمردرد کمتری احساس میکنید مناسب شما است”

البته بسیاری از افراد ترجیح میدهند که در بستری که کمی سفت تر از معمول است بخوابند و احساس میکنند در آن کمردرد کمتری دارند. به همین خاطر بیشتر توصیه میشود که بستر کسی که کمرددر دارد کمی سفت تر از معمول باشد ولی این یک قانون کلی برای همه افراد نیست.

توصیه یک پزشک: پس از انتخاب تشک مناسب،  اگر فرد عادت دارد به پشت و بصورت طاق باز بخوابد بهتر است زیر زانوهای خود یک بالشت بگذارد تا آنها کمی خم باشند. اگر فرد به شانه میخوابد بهتر است بین دو زانوی خود یک بالشت بگذارذ. گذاشتن یک بالشت کم ارتفاع در زیر شکم و کمی بالاتر از لگن در کسی که به شانه میخوابد ممکن است راحتی بیشتری را در حین خوابیدن ایجاد کند.توصیه نمیشود فرد مبتلا به کمردرد به شکم بخوابد.

تشک دروم مفتخر است با تولید تشک های مدیکال، نیاز شما عزیزان را در رابطه با تشک های طبی مرتفع نماید.

تشک دروم مناسب برای کمردرد

خواب و رویایی شیرین با محصولات کالای خواب دروم