خدمات پس از فروش: 09022773470

درباره ما

درباره ما تشک دروم به عنوان یکی از تولیدکنندگان در صنعت تشک با همکاری متخصصین اروپایی، چندیست فعالیت خود را با هدف تولید به روزترین و باکیفیترین محصولات مربوط به این صنعت شروع کرده است.
در همان ابتدا با در اختیار داشتن مهندسین صنایع پزشکی و پزشکان متخصص، سعی بر آن داشتیم تا از توصیه های ایشان در امر طراحی تشک استفاده نماییم و توانستیم بر اساس این الگوهای فنی و مهندسی و پزشکی، و با استفاده از تکنولوژی های روز اروپایی، به یک استاندارد و کیفیت مطلوب دست یابیم.
در ادامه با پیاده سازی و طراحی اختصاصی محصولات و دریافت بازخورد جامعه آماری متخصصین در این زمینه، توانستیم تا محصولات زیبا و درخور سلیقه شما مشتریان محترم را تولید نماییم.

اهداف تشک دروم

درباره ما - تشک دروم : مجموعه ما به تلاش برای توسعه همکاری تجاری، یادگیری و اشتغال‌آفرینی پویا اعتقاد دارد. علاوه بر این، حفظ تعهد و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و خدمت رسانی دقیق و به موقع از ارکان اصلی فعالیت های ما در تشک دروم می باشد.این مجموعه با در اختیار داشتن خط تولید کامل تشک همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی، محصولاتی هم سطح برترینهای جهان عرضه نماید